niedziela, 27 maja 2012

Grand Prix MTB Zielonej Góry- Ochla

W ostatnią niedzielę maja odbyła się druga edycja Grand Prix Zielonej Góry, która miała miejsce na kąpielisku Ochla. Tradycyjnie trasy na podzielonogórskiej Ochli są trudniejsze. I tak było tym razem. Zawodnicy mięli do pokonania 4 rundy po 8,3 km każda. Żary MTB Team reprezentowało czterech zawodników, którzy bez problemu pokonywali wzniesienia na Wzgórzach Piastowskich. Najszybszym zawodnikiem na mecie wśród członków Żary MTB Team był Krzysztof Szczotka, kóry zajął 4. miejsce w kat. M2 i 12. open. Następnie finiszował Krzysztof Woliński zajmując 10. miejsce w kat. M3 i 23. open. Nasz senior, który dzień wcześniej startował w Maratonie Polkowickim zajmując 8. miejsce, zajął 3. lokatę w kat. M5 i 34.open. Natomiast junior, Krzysztof Gut uplasował się na 3. miejscu i 38. open.