niedziela, 26 sierpnia 2012

Łysogórki & Kaczmarek Electric MTB

W ostatnią niedzielę sierpnia odbyła się już 4. edycja Łysogórek. Ściganie rozpoczął wyścig dzieci do 6. lat na nowej pętli KUBUSIA. Tym razem w rywalizacji dzieci brali udział rodzice, którzy towarzyszyli swoim pociechom na hulajnogach. Igor Woliński w kat. dzieci do 6. lat zajął 2. miejsce w duecie wraz z mamą Katarzyną. W rywalizacji dorosłych udział wziął Krzysztof Woliński, który musiał również walczyć z defektem roweru, ale pomimo tego udało mu się ukończyć wyścig na 8. pozycji. Już we wrześniu finał Łysogórek 2012.
więcej zdjęć
Natomiast w Nowej Soli miała miejsce kolejna edycja  Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - cykl wyścigów rowerowych (Sulechów, Kargowa, Lubrza, Boszkowo, Nowa Sól, Wolsztyn). W przed ostatniej edycji wzięło udział dwóch zawodników Żary MTB Team. Marcin Walencik zajął 24. miejsce kat. M2, 88. open na dystansie MINI, a Zdzisław Pihulak tradycyjnie już stanął na podium zajmując 2. miejsce w kat. M5 i 25. open na dystansie MEGA.