niedziela, 26 czerwca 2011

Kolejny pracowity weekend

W miniony weekend nasi zawodnicy startowali w trzech imprezach:  w Obiszowie w maratonie MTB, w Grand Prix MTB Zielonej Góry oraz Cybince. Najlepiej wypadł Mateusz Miedziński, który  w Verus Maraton w Cybince w kat. M1 przyjechał na 3. miejscu.

Natomiast w niedziele w Zielonogórskim Grand Prix MTB Mateusz wywalczył rewelacyjne 3. miejsce open, pokonując co prawda na mało wymagającej technicznie, lecz piekielnie szybkiej trasie starszych i bardziej doświadczonych zawodników. W swojej kategorii Mateusz był bezkonkurencyjny zajmując 1  miejsce. Tomasz Makowski zajął 10. miejsce w kategorii M4.

W niedziele odbył się na Wzgórzach Dalkowskich maraton MTB. Jedynym reprezentantem na tej imprezie był Zdzisław Pihulak, który wywalczył 9. miejsce w kategorii M5, na dystansie 91 km.