niedziela, 16 września 2012

Steinitzer MTB Cup

W sobotę 15 września trio zawodników z Żary MTB Team zaliczyło kolejny start w Niemczech. Tym razem zawodnicy ścigali się na dobrze znanej już trasie w Steinitz. Wyścig poprowadzony był na 2 km rundzie, na której było wszystko to co potrzebne jest do przeprowadzenia ciekawej rywalizacji. Szybki start po kilkuset metrach zmieniał się w leśny singiel, który piął się w górę do najwyższego punktu na trasie, po którym następował szybki zjazd już w kierunku mety. Wśród żarskich zawodników najlepiej wypadł Krzysztof Szczotka zajmując 3. miejsce w kat. elita. Kolejnym zawodnikiem na mecie z dwu minutową stratą był Krzysztof Woliński, który zajął 7. miejsce w kat. Masters I. Marcin Walencik natomiast zajął 7. miejsce w kat. elita. Natomiast w klasyfikacji drużynowej Żary MTB Team zajął 2. miejsce! Więcej zdjęć w Galerii.